Výroba stožárů a výložníků, VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.

Popis produktu:

Naše firma se zabývá výrobou ocelových stožárů a výložníků pro veřejné osvětlení, stožáry pro světelnou signalizaci, dekorativní stožáry, reflektorové stožáry a dopravní značky. Výrobou stožárů a výložníků se zabýváme již od roku 1997.

Doplňující informace:

Výroba stožárů a výložníků probíhá na vysoké úrovni za použití nejmodernějších technologií a vyznačuje se vysokou kvalitou. Výroba stožárů a výložníků je opatřena certifikátem. Dále nabízíme lisování trubkových materiálů a pálení na kulato na plazmovém automatu.

Vyrábíme ocelové stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení stupňovité, kuželové, osmihranné a historické. Povrchovou úpravu provádíme žárovým zinkováním. Vedle výroby stožárů a výložníků Vám můžeme také nabídnout výrobky renomovaných firem jako jsou svítidla , zdroje, plastové patice, stožárovou výzbroj , svorkovnice a rozvodnice. Vyrábíme také různé verze stylových a dekorativních stožárů, dále vyrábíme historické stožáry s litinovými prvky, které jsou vhodné např. do historických center měst a obcí. Dekorativní stožáry najdou uplatnění např. na náměstích, u vstupů do hotelů, kancelářských a firemních objektů, různých nových moderních prostor, popř. u individuální zástavby.


internet: vysto.eu

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.

Adresa společnosti:

VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.
Novomlýnská 476
Šakvice
691 67

internet:

vysto.eu

Kontaktní osoby:

Karel Müller
jednatel společnosti
Tel.: +420 602 767 901


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Výroba stožárů a výložníků Výroba stožárů a výložníků Výroba stožárů a výložníků Výroba stožárů a výložníků Výroba stožárů a výložníků

Parametry

Název produktu: Výroba stožárů a výložníků
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.