LED svítidla veřejného osvětlení, VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.

Popis produktu:

LED svítidla veřejného osvětlení se skládají z řady mimořádně účinných LED čipů a patří mezi nejmodernější modely LED svítidel na trhu.

Doplňující informace:

LED svítidla veřejného osvětlení disponují širokým pokrytím aplikací. LED svítidla veřejného osvětlení jsou vhodná pro osvětlení od cyklostezky a nádvoří, přes místní komunikace, náměstí, parkoviště, sady, průmyslové objekty, železnice či sportoviště, až po komunikace dálničního typu.

LED svítidla veřejného osvětlení vyhovují nejpřísnějším normám pro nasvětlení komunikací a veřejných prostorů a současně pracují podle norem Řízení procesu kvality a interního Systému řízení životního prostředí. LED svítidla veřejného osvětlení poskytují jeden z nejlepších poměrů mezi kvalitou a cenou. Záruka na svítidla je min. 5 let. LED svítidla veřejného osvětlení jsou vhodná na sadové stožáry SB 4 - SB 8 a na silniční stožáry JB 8 - JB 12. Dále jsou použitelné určité typy na nasvětlení přechodů. Led svítidla se vyznačují kvalitními komponenty s vysokou užitnou hodnotou, dlouhou životností a bezúdržbovým provozem. Kromě samostatných dodávek LED svítidel dodáváme především komponenty světelných bodů, tím zaručujeme vysokou kvalitu a funkčnost za rozumné ceny.


internet: vysto.eu

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.

Adresa společnosti:

VYSTO KOBYLÍ, s.r.o.
Novomlýnská 476
Šakvice
691 67

internet:

vysto.eu

Kontaktní osoby:

Karel Müller
jednatel společnosti
Tel.: +420 602 767 901


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina
Kontaktní formulář >>

Fotografie

LED svítidla veřejného osvětlení LED svítidla veřejného osvětlení LED svítidla veřejného osvětlení LED svítidla veřejného osvětlení LED svítidla veřejného osvětlení

Parametry

Název produktu: LED svítidla veřejného osvětlení
Značka produktu: SLBt, MiniStreet light, MONA, Katrina, STAR, Aerolite LSL
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: bez omezení Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2022 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.